Hangi Cihangir Cafe En Popüler? – Tavsiyeler & Yorumlar

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunan Cihangir mahallesi, daha çok cafeleri ve eski binaları ile bilinir. İstanbul’a yerleşen yabancıların ve sanatçıların tercih ettiği bir mahalledir. Taksim’e yakınlığı ile popülaritesi birkat daha artan Cihangir’de iş çıkışı günün yorgunluğunu atmanız için tercih edebileceğiniz cafelerden oluşan bir liste hazırladık.

NOT: İletişim ve ulaşım detayları için mekan başlığına ya da resmin üzerine tıklayabilirsiniz.

1-1 Kahve,  4.3 Stars (4.3 / 5)
Hesap: 15 TL (Kişi başı ortalama fiyat), Alkol Servisi: Yok

Sessiz ve sakin olan cafede, müzik ve kahve eşliğinde çalışabilir ya da  kitabınızı okuyabilirsiniz. Limonlu cheesecake ve muzlu keki tavsiye ediliyor.

Cihangir cafe mekanları

 

2-Savoy PastanesiCihangir 4.2 Stars (4.2 / 5)
Hesap: 20 TL (Kişi başı ortalama fiyat), Alkol Servisi: Yok

Kendi üretimleri olan gofreti bir kez denerseniz müdavimi olacağınızı garanti ederiz. Tulum peyniri de inanılmaz lezzetli. Çalışanları güler yüzlü, sıcak bir otam. Cihangir tutkunlarının mutlaka uğraması gerekir.

Cihangir cafe mekanları

 

3-Susam CafeCihangir 4.1 Stars (4.1 / 5)
Hesap: 60 TL (Kişi başı ortalama fiyat), Alkol Servisi: Yok

Adını bulunduğu sokaktan alan Susam Cafe’de yemekler ve kokteyler çok başarılı.Köy kahvaltısı da tavsiye edilir. Mekan dizaynı çok başarılı.

Cihangir cafe mekanları

 

4-Tea or CoffeeCihangir 4.4 Stars (4.4 / 5)
Hesap: 20 TL (Kişi başı ortalama fiyat), Alkol Servisi: Yok

Adına yakışır şekilde çay ve kahve seçeneklerinin bolluğuyla ve lezzetiyle öne çıkan bir cafe. 20 çeşit çay, 8 çeşit kahve çekirdeği var. Değişik demleme yöntemleri ile farklı lezzetler sunuyorlar. Kruvasan dışındaki her şey kendi üretimleri. Matcha latte’yi mutlaka denemelisiniz.

Cihangir cafe mekanları

 

5-Coffee Brew Lab,  4.2 Stars (4.2 / 5)
Hesap: 15 TL (Kişi başı ortalama fiyat), Alkol Servisi: Yok

Tasarımı ve çalışanların ilgisiyle kendinizi evinizde hissedeceğiniz cafede kahvenin her çeşidi çok lezzetli. Fiyatlar da çok uygun.

Cihangir cafe mekanları

Cihangir Cafe için yapılan aramalar:

Cihangir’de cafe • Cihangir Cafeler • Taksim Cafe • Cihangir’de en iyi cafeler • Cihangir cafe tavsiyesi • En popüler Cihangir cafeler • İstanbul’da en iyi cafeler • En iyi cafe • İstanbul’da cafe

Yorumlarınız

yorum